Volné pracovní pozice – SEEIF Ceramic, a.s.

Nabídka zaměstnání

FRONT OBCHODNÍK PRO EVROPSKÉ TRHY

Pracovní náplň:

– vyhledávání nových obchodních příležitostí v B to B sektoru

– správa přiděleného portfolia

– vedení zakázky od objednávky po expedici

– forecasting a reporting

Vaše předpoklady:

– zkušenosti v mezinárodním obchodě

– základní orientace v technických výkresech

– proaktivní přístup

velmi dobrá znalost německého jazyka – ústní i písemná, angličtina výhodou

– zkušenosti ze strojírenského oboru výhodou

Požadavky
  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadované jazyky
  • Angličtina (aktivní) — B2+
  • Němčina (aktivní)
  • Španělština (aktivní)
  • Italština (aktivní) — min. B1 výhodou

Mzda: 30 — 40 tisíc

Pracoviště: Kotěrova 362/3, 70300 Ostrava

KONSTRUKTÉR JUNIOR

Jedná se o úpravu a údržbu výkresové dokumentace.

3D kreslení, tvorba aktualizace konstrukční dokumentace.

Zkušenosti s programem SolidWorks.

Nástup možný ihned.

Mzda: od 26 500,- Kč

37,5 hod. týdenní úvazek.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Pracoviště: Spešovská 243, Rájec-Jestřebí

Provoz: jednosměnný

LISAŘ - LISAŘKA

Náplň práce: Vytváření keramických výrobků na stroji.

Pracovní úvazek: hlavní pracovní poměr na dobu určitou (možnost prodloužení na dobu neurčitou).

Mzda: od 18 000,- do 28 000,- Kč

Nástup: ihned

Provoz: jednosměnný

Vzdělání: základní

Vhodné: pro zdravé osoby

Zájemce zaučíme!

Místo výkonu práce: Milady Horákové 38, Svitavy NEBO Spešovská 243, Rájec – Jestřebí

Nabízené benefity zaměstnancům
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • navýšení základní výměry dovolené o 5 dnů
  • závodní stravování
  • příspěvky na pracovní a životní výročí

Kontaktní osoby :

Hana Stupinská – tel. 516 526 103, 730 163 345

                          email : hana.stupinska@ceramic.cz

Miroslava Karásková – tel. 516 526 109

                          email : miroslava.karaskova@ceramic.cz