Kariéra – SEEIF Ceramic, a.s.

SEEIF Ceramic a.s. je dlouholetým stabilním zaměstnavatelem s více než 450 zaměstnanci v několika regionech České republiky. Firma má propracovaný systém péče o zaměstnance, aktivně podporuje rozvoj a vzdělávání a v neposlední řadě nabízí širokou škálu zaměstnaneckých benefitů.

Staňte se i vy součástí našeho týmu!

V současné době hledáme zaměstnance na následující pracovní pozice:

Dělník do výroby žárovzdorných materiálů

Dělník pro obsluhu strojů a zařízení ve výrobě žárovzdorných materiálů pro závod 1 MKZ Šamotka Rájec-Jestřebí.

Místo výkonu práce je závod 1 MKZ Šamotka, Spešovská 243, 679 02 Rájec-Jestřebí, Jihomoravský kraj.

Charakteristika pracovní pozice, pracovní náplň:

  • obsluha strojů a zařízení pro výrobu žárovzdorných materiálů, včetně manipulace (skládka, nakládka) s výrobky

Požadavky:

  • základní vzdělání
  • manuální zručnost

Pokud Vás nabídka zaujala, prosím využijte formulář níže!

Dělník pro obsluhu strojů a zařízení ve výrobě žárovzdorných materiálů pro závod 3 Keravit Ostrava-Vítkovice.

Místo výkonu práce je závod 3 Keravit, Kotěrova 3, 706 02 Ostrava-Ví­tkovice, Moravskoslezský kraj.

Požadavky:

Externí spolupracovník pro ocelárny

Externí spolupracovník pro použití technické keramiky a žárovzdorných materiálů při metalurgii oceli.

Náplň externí spolupráce:

  • technický servis a podpora při použití žárovzdorných výrobků u současných odběratelů
  • koordinace postupů a technická podpora při zavádění žárovzdorných výrobků u nových odběratelů
  • aktivní vyhledávání, navrhování a iniciování postupů, které umožní použití žárovzdorných výrobků u budoucích odběratelů
    navrhování nových výrobků

Požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání technického zaměření
  • min. 10 let praxe
  • vysoké teoretické znalosti technologií výroby kovú
  • praxe z oblasti výroby oceli, sekundární metalurgie a navazujících postupů používaných v ocelárnách při výrobě oceli, zejména znalost postupů při lití oceli do kokil (slévárenských forem) a znalost postupů při kontinuálním lití oceli
  • znalost problematiky žárovzdorných vyzdívek hutních agregátů
  • znalost technické angličtiny

Spolupráce s vysokými školami

V oblasti výzkumu a vývoje žáruvzdorných materiálů spolupracujeme s vysokými školami v tomto oboru. Jsme otevřeni spolupráci s mladými talenty, kterým umožňujeme zpracování bakalářských, diplomových a disertačních prací. Studentům i absolventům nabízíme získání praxe formou stáží a placených letních brigád.

Nezaujala vás žádná z nabízených pozic?

Pokud Vás nezaujala žádná z aktuálně nabízených pracovních pozic či nejsou vypsána žádná výběrová řízení, máte stále možnost ucházet se o zaměstnání v naší společnosti a zaslat Váš profesní životopis prostřednictvím následujícího formuláře. Budete zařazeni do databáze uchazečů o zaměstnání.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Příloha (Maximální velikost 10 MB, povolené formáty: jpg, gif, png, tif, bmp, pdf, zip, doc, docx)